Rootsi jäähokiliiga SHL-i kuumad hokilahingud kasvatavad koos BestBeti soovitustega kasumit

Rootsi on üks tugevamaid jäähoki riike maailmas. Selle tõestuseks on kasvõi jäähokis Euroopa Meistrite Liiga võitnud meeskondade nimekiri, kus domineerivad Rootsi jäähokiklubid. Seega pole mingi üllatus, et ka Rootis jäähokiliigat SHL peetakse üheks maailma kõige tugevamaks.

Tänu jäähoki populaarsusele Euroopas pööratakse Rootis jäähokiliiga SHL mängudele ka erilist tähelepanu, sest üsna suure tõenäosusega on SHL-i  esiotsa meeskonnad medalinõudlejad ka jäähoki Meistrite Liiga turniiril. BestBet analüüsib ja soovitab oma lehel internetis panustamiseks parimaid SHL jäähokiliiga mänge, muutes sellega nende hokilahingute jälgimise põnevaks ja kasumlikuks.

Kes mängivad SHL-is ja kuidas võitja selgitatakse?

Rootsi jäähokiliigas SHL on kokku 14 meeskonda. Iga põhihooaja SHL-i mäng koosneb kolmest 20-minutilisest kolmandikust, vaheaja pikkusega kuni 18 minutit. Kui mäng on pärast 60-minutilist mänguaega viigis, mängitakse kolm-kolme vastu 5-minutiline lisaaeg. Kui mäng on pärast lisaaega jätkuvalt viigis, otsustavad mängu karistusvisked. Karistusvisetega võidab mängu meeskond, kes skoorib kolmest katsest kõige rohkem karistuslööke. Kui pärast esimest kolme karistuslöögivooru on mäng ikkagi viigis, jätkub karistusvisete viskamine, kuni üks meeskond skoorib ja teine ebaõnnestub.

Huvitavad faktid SHL-i kohta:

• Arvestades SHL-i moodustamisest 1975. aastal, on Färjestad BK meeskond üheksa Rootsi meistritiitliga edukaim meeskond. Brynäs IF ja Djurgårdens IF on kuue meistritiitliga edukuselt teised;
  • Rootsi SHL Liiga meeskondadega on võimalik mängida ka NHL-i videomängus EA Sports NHL Series.

SHL-i hooaeg jaguneb põhihooajaks septembri lõpust märtsi alguseni, kui meeskonnad mängivad omavahel eelnevalt kindlaksmääratud ajakavas ja play-off mängudeks mis toimuvad märtsist aprillini, mis on väljalangemise turniir, kus kaks meeskonda mängivad seitsmest parim seeria, et pääseda järgmisesse ringi. Finaalis võitnud võistkond kroonitakse Rootsi meistriks.

Erinevad SHL-i mängudele internetis panustamise võimalused, mida kihlveokontorid pakuvad?

SHL-i mängudele internetis panustamine on Euroopas populaarne, sest mängud toimuvad Euroopa ajavööndis õhtusel kellaajal ja kihlveokontorid on mõelnud sellele, et SHL-ile panustamine rahuldaks ka kõige nõudlikuma panustaja vajadusi.

Ennustada võib loomulikult normaalaja tulemust (1×2) või kui vastasseis on ühe selge favoriidiga, võib panustamiseks valida hoopis händikäp panuse, kus nõrgemale meeskonnale on kihlveokontorite poolt antud ühe või mõne väravaline edu. Händikäp panused on jäähokis väga populaarsed, sest annavad võimaluse saada mängueelsele favoriidile panust tehes kõrgema koefitsendi või eeldatavalt nõrgema meeskonna valimisel händikäpi abil veidi suurema eksimisruumi.

SHL-i mängudele internetis panustamise valikute hulgas on loomulikult palju teisi panuseid sealhulgas väravate koguarvu, kolmandike tulemuste ennustused või võimalus ennustada, kui palju viskab konkreetne meeskond väravaid. Endale sobiva panuse leiab igaüks ja BestBeti soovituste abil on valiku tegemine veelgi lihtsam.

SHL-i mängudele internetis panustamiseks leiab parimad soovitused just BestBet.com lehelt

BestBet hoiab oma silma peal kõigil suurematel jäähokiliigadel maailmas. Erandiks ei ole ka Rootsi SHL Liiga. Tänu statistilistele andmetele ja soovitustele on BestBet lehe kasutajatel lihtsam teha oma valikut ja panuste võidutõenäosust märgatavalt suurendada. BestBet teeb analüüsi ja õige panuse leidmise raske töö oma kasutajate eest ära, vähendades sellega nende aja- ja närvikulu.

BestBeti SHL-i interneti panuste soovitusi kasutaval ennustajal jääb üle vaid avada endale kihlveokontorites konto, panustada BestBeti poolt soovitatud SHL-i ennustustele, nautida Rootsi jäähokiliiga mänge ja hooaja lõpus võtta välja teenitud kasum. Jäähoki on iseenesest juba vaatemänguline sportmäng aga koos BestBeti soovitustega veel märksa põnevam.